Dinozaury - Gry z dinozaurami

GRA - ROCK HOPE


ROCK HOPE to bardzo fajna gierka o przygodach pięciu małych dinozaurów. Kliknij "Play" aby rozpocząć grę, następnie wybierz jednego z pięciu bohaterów, których głowy sa umieszczone w kółkach. Po wybraniu odpowiedniej postaci kliknij "Play" by zagrać w jej przygodę.
We wszystkich grach sterujemy myszką. W każdej grze zaczynamy od poziomu easy, następnie medium i hard, na końcu docieramy do mety.
Running Wild - poruszając myszką na boki staraj się unikać pędzących za Tobą dinozaurów. Zetknięcie z jednym z nich powoduje utratę jednego życia.
Rock Hop - tym razem idziemy po podestach nad wodą. Staraj się omijać wodę poprzez skoki - im dłużej przytrzymasz przycisk myszki, tym dłuższy oddasz skok.
Boulder Bash - biegnący triceratops stara się pokonać trasę. Gdy napotka na drodze głazy, musimy kliknąć by je rozwalił, inaczej straci jeden punkt życia (najlatwiejsza ze wszystkich gier, wystarczy cały czas szybko klikać)
Cavern Slide - tu zjeżdżamy naszym dinozaurem w dół jaskini. Omijamy wystające skały poruszając myszką na boki.
Sharptooth Sneak - staramy się przedostać do mety pokonując małe odcinki drogi. Ukrywamy się za skalistymi kolumnami przed żarłoczną godzillą. Gdy "megastwór" znika my mamy czas na przedostanie się - klikamy myszką i trzymamy dopóki nie dostaniemy się do najbliższej ścianki.